Úvod > Základní škola

Základní škola je školou malotřídní.

V současné době je využíváno pouze přízemí, kde jsou umístěny 2 třídy, školní družina, počítačová učebna a odborná pracovna, sborovna, ředitelna, kabinet učebnic a kabinet pomůcek pro I. stupeň ZŠ. Tělocvična je umístěna v suterénu, kde jsou i šatny. Pokud je příznivé počasí, probíhají hodiny tělesné výchovy na přilehlém hřišti.

I. třída : 1. a 2. ročník

• Třídní učitelka Mgr. Miloslava Sýkorová

II. třída: 3., 4. a 5. ročník

• Třídní učitelka Mgr. Jana Macková

• Lenka Nováková
Štítky:

Nástup žáků do školy – od 12. dubna 2021

Vážení rodiče, MŠMT ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví naplánovalo návrat dětí do škol. Zatím se návrat týká žáků 1. stupně.

Publikováno 22. 7. 2021 5:30

Zápis do 1. třídy ZŠ

Milé děti, milí rodiče, vzhledem k situaci, kterou právě prožíváme, musíme ustoupit od zaběhnutých postupů a zorganizovat zápis do 1. ročníku jinak.

Publikováno 22. 7. 2021 5:27

Nařízení vlády

Pozor" Z důvodů nařízení vlády se od 1.3.2021 uzavírá Základní škola a až do odvolání uzavírá také MŠ

Publikováno 22. 7. 2021 5:24

Závěrečné hodnocení školního roku 2018/2019 v ZŠ

Archivní fotografie

Letošní školní rok jsme zahájili 3. září před budovou školy přivítáním prvňáčků. Deset měsíců školního roku je za námi.

Publikováno 22. 7. 2021 5:21