Úvod > Jídelna

Školní jídelna je umístěna v budově MŠ.

Odhlašování a placení stravného

1. V případě náhlého onemocnění je možné odhlásit ještě ráno do 7:00 hod formou SMS na tel. číslo 734 429 461.
  2. Nestihne-li zák. zástupce odhlásit své dítě má možnost první den nepřítomnosti dítěte v MŠ- ZŠ si dané jídlo odebrat do jídlonosiče.
  3. Odhlašujete-li své dítě na dobu určitou od- do, bude Vaše dítě automaticky přihlášeno následující den, pokud jej opět včas neodhlásíte.
  4. Při odhlašování na dobu neurčitou, dbejte prosím, na včasné přihlášení dítěte do MŠ- ZŠ, nejlépe den předem.
  5. Upozorňujeme rodiče na povinnost odhlášení obědů v době nepřítomnosti dítěte.
  6. Platba stravného je možná hotově v kanceláři školní jídelny nebo na účet č: 803 455 359/ 0800 ( do poznámky prosím uvádět jméno strávníka)- částka musí být připsána nejpozději do 25. dne v měsíci. Stravné se platí měsíc předem.
  7. Přeplatky za stravné jsou převedeny do dalšího měsíce. Vyúčtování za stravné vracíme na konci školního roku.

Cena stravného  3- 6 let- 46 Kč  7 let - 51 Kč celodenní strava. Obědy pro děti základní školy jsou zdarma.

Výdej obědů:

• 11:45 Mateřská škola